Menu

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to jedne z najpopularniejszych obecnie rozwiązań stosowanych w szafach, zabudowach wnęk, oraz w przejściach. Wychodząc na przeciw potrzebom stolarzy, firm meblarskich, projektantów wnętrz, a także odbiorców detalicznych stworzyliśmy atrakcyjną ofertę na gotowe drzwi przesuwne.

Podstawową płytą na jakiej pracujemy to płyta grubości 10 mm firmy Kronopol. Dodatkowo paletę uzupełniają szkła lakierowane, bambusy, rattany, forniry, grafiki oraz inne nietypowe wypełnienia. Na zamówienie stosujemy również okucia dostosowane do płyty 18 mm, oraz do płyt innych grubości.

Przewagą naszych drzwi nad innymi to:

  1.  cena, jako duży producent zaopatrujący wiele firm mamy dostęp do materiału po najniższej cenie. Nie korzystamy usług szklarzy, hurtowni tnących płyty i innych. Jesteśmy niezależni w tym aspekcie
  2.  jakość, którą ciężko osiągnąć małym firmom. Dzięki linii produkcyjnej, oraz fachowcom tworzymy drzwi na wysokim poziomie.
  3. Czas, który można zaoszczędzić korzystając z naszych usług.
  4. Szybkość wykonania, dzięki profesjonalnemu systemowi produkcji skrócony nawet do 3 dni
  5.  różnorodność materiałów i wzorów, współpracujemy z wieloma firmami oferującymi ciekawe typy wypełnień. Tworzymy wzory po liniach prostych, łukach, skomponowanych na kilku skrzydłach.

Wykonane kalkulacje kosztów wykazują, że nasze drzwi są tańsze od drzwi wykonanych w podobnych materiałach przy niskonakładowej produkcji, jaką prowadzi wiele firm. Nie trać czasu, które możesz wykorzystać w lepszy sposób.

Color I Color II Color III