Menu

Kuchnie

Kuchnia jest centrum każdego domu. To w niej często spędzamy dużą część naszego dnia, dlatego niezwykle ważne jest by czuć się w niej komfortowo. Stojąc przed wyborem zakupu mebli kuchennych możemy wybierać pomiędzy tanimi kuchniami z supermarketów, drogimi kuchniami z salonów, lub tworzonymi na wymiar. Szybko możemy się pogubić szukając odpowiedniego rozwiązania.
Z jednej strony meble z supermarketów i targowisk kuszą pozornie niską ceną, jednak ich trwałość i jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia - narażając nas na dodatkowe koszty wcześniejszej wymiany mebli. Ciężko je również dostosować do naszych "polskich" pomieszczeń.
Salony kuchni oferują nam niewątpliwie pięknie meble, jednak ich koszt jest mocno zawyżony poprzez koszt prowadzenia salonu, oraz bardzo często zlecanie podwykonawcom tworzenia części, lub całych elementów kuchni.
Meble tworzone na wymiar, to najlepsze rozwiązanie. Z jednej strony możemy dopasować je konkretnie do danego pomieszczenia, z drugiej możemy dobrać materiały pod naszą kieszeń.
Dlaczego wybór naszej firmy jest najlepszym rozwiązaniem ?
- DOŚWIADCZENIE – zdobyte przez wiele lat działalności na rynku, w którym zaufały nam setki klientów.
- CENA – nasze ceny są niższe od konkurencji. Dlaczego ? Jesteśmy dużą firmą, dlatego nie musimy zlecać podwykonawcom takich rzeczy jak cięcie płyt, czy ich oklejanie. Z tego samego powodu nie mamy problemów z ciągłością zamówień, a co za tym idzie, możemy produkować dużo i po niższej cenie. Dzięki dużemu obrotowi, wypracowaliśmy zniżki na akcesoria, oraz materiały, nieosiągalne dla małych firm stolarskich.
- GWARANCJA – na nasze produkty wystawiamy gwarancję
- JAKOŚĆ – wieloletnie doświadczenie, oraz różnorodność wykonywanych zleceń owocuje wysoką jakością naszych produktów.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, wystarczy skontaktować się drogą telefoniczną, mailową, lub odwiedzając naszą salony. Umawiając się na bezpłatny pomiar i wycenę, szybko dowiedzą się Państwo wszystkich szczegółów. Czas realizacji zamówienia, od momentu podpisania umowy to ok 4 tygodni (jest to uzależnione od producentów frontów), w przypadku wyboru frontów z płyty wiórowej 18mm., czas ten możemy skrócić do dwóch tygodni.
Oferujemy również transport, oraz montaż mebli w dogodnym dla Państwa terminie. 

Color I Color II Color III