Menu

Apteki

Meble apteczne powinny spełniać kilka ważnych funkcji. Muszą być praktyczne – umożliwiając segregację produktów w szufladach, półkach, oraz szafkach. Powinny być atrakcyjne, zarówna dla klientów, jak i dla pracowników. Muszą być solidne, są to meble na których dosłownie się „pracuje” , dlatego zarówno materiały użyte do ich budowy, jak i sposób montażu powinny dawać gwarancję swobodnego użytkowania przez następne lata.
Nasza firma dzięki bogatemu doświadczeniu może zaproponować niemal dowolny sposób zagospodarowania frontu, jak i zaplecza aptek. Pomożemy dobrać Ci styl wykonania do zasobności twojego portfela. Materiały dobieramy wg twoich potrzeb, wybierając np. pomiędzy ekonomicznymi frontami z płyty wiórowej, szeroką paletą frontów MDF, kończąc na fornirach, oraz frontach drewnianych. Doradzimy odpowiedni blat, witrynki, ekspozycje produktów, oraz postaramy się spełnić inne twoje potrzeby w zakresie wyposażenia apteki.
Masz już projekt ? Prześlij go do nas, a my go wycenimy. Nie dysponujesz gotowym projektem ? Skontaktuj się z nami i umów na pomiar, oraz jego wykonanie.

Color I Color II Color III